Dysleksja

Reklama

Zajęcia grupowe

Reklama

Wczesne wspomaganie rozwoju

Reklama

Integracja sensoryczna

Reklama

Mediacje rodzinne

Reklama


Designed by:

Witamy na stronie poradni SENSO

senso

O poradniNiepubliczna Poradnia Psychologiczno–Pedagogiczna 
"Senso" powstała z inicjatywy osób od wielu lat pracujących na rzecz pomocy dziecku i rodzinie w placówkach oświatowych i placówkach służby zdrowia. Poradnia 
wpisana jest do ewidencji placówek oświatowych prowadzonych przez Starostę Bydgoskiego i podlega nadzorowi merytorycznemu Kujawsko - Pomorskiego Kuratora Oświaty w Bydgoszczy - d
ziałamy na podstawie zatwierdzonego przez kuratorium statutu.

senso

Z usług Poradni mogą korzystać wszyscy zainteresowani, bez względu na miejsce zamieszkania – nie obowiązuje rejonizacja.

Posiadamy uprawnienia do wydawania opinii o dostosowaniu wymagań szkolnych i egzaminacyjnych dla uczniów ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się: dysleksja, dysgrafia, dyskalkulia, dla dzieci z ogólnymi problemami w uczeniu się.

Naszą ofertę kierujemy do rodziców zaniepokojonych rozwojem czy zachowaniem swoich dzieci oraz do tych, którzy chcieliby wspomagać prawidłowy rozwój dziecka. Prowadzimy diagnozę i terapię niemowląt, dzieci, młodzieży. Wspomagamy rodziców w procesie wychowania proponując poradnictwo indywidualne i zajęcia grupowe dla zainteresowanych.
Pomocą obejmujemy zarówno dzieci zdrowe, dzieci z zaburzonym rozwojem, jak również dzieci adoptowane oraz przebywające w opiece zastępczej, uwzględniając specyfikę ich problemów.

W ramach poradni współpracujemy z mediatorami rodzinnymi, wpisanymi na listę mediatorów sądowych przy Sądzie Okręgowym w Bydgoszczy. Mediacje są formą pomocy rodzinom znajdującym się w konflikcie, wspomagają komunikację między rozstającymi się lub będącymi po rozwodzie partnerami, a także innymi członkami rodziny.


Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna to nowoczesne formy diagnozy i terapii dzieci: Integracja Sensoryczna Bydgoszcz, Biofeedback Bydgoszcz, Psycholog Bydgoszcz, Dysleksja Bydgoszcz, Mediacje Bydgoszcz, Wczesne Wspomaganie Rozwoju Bydgoszcz, Integracja Sensoryczna Osielsko, Biofeedback Osielsko, Wczesne wspomaganie rozwoju Osielsko, Niepubliczna poradnia psychologiczno-pedagogiczna w Bydgoszczy, Dysleksja Bydgoszcz, Dysleksja Osielsko, logopeda Bydgoszcz, logopeda Osielsko, rehabilitacja dzieci i niemowląt Bydgoszcz, rehabilitacja dzieci i niemowląt Osielsko, psycholog bydgoszcz, psycholog osielsko, pedagog bydgoszcz, pedagog osielsko, diagnoza dysleksji Bydgoszcz, diagnoza dysleksji Osielsko, terapia psychologiczna i pedagogiczna, terapia Johansena Bydgoszcz, Johansen Bydgoszcz, poradnia psychologiczna Bydgoszcz, poradnia pedagogiczna Bydgoszcz, poradnia psychologiczno pedagogiczna Bydgoszcz

 

Diagnoza i opiniowanie

Wczesne wspomaganie rozwoju

Rejestracja wizyt

         poniedziałek-piątek  

        godz. 08.00 - 18.00


       +48  502 52 46 26

    info@poradnia-senso.pl

Licznik odwiedzin

496708
DzisiajDzisiaj118
W tym tygodniuW tym tygodniu868
W tym miesiącuW tym miesiącu2420
WszystkieWszystkie496708

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości