Dysleksja

Reklama

Zajęcia grupowe

Reklama

Wczesne wspomaganie rozwoju

Reklama

Integracja sensoryczna

Reklama

Mediacje rodzinne

Reklama


Designed by:

Witamy na stronie poradni SENSO

senso

niedziela, 23 września 2012 22:56

Drzwi otwarte

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje z psychologiem, pedagogiem, pedagogiem specjalnym lub logopedą w ramach "Drzwi otwartych", które odbędą się w dniach od 1 do 5 października br.

Jeśli niepokoi Cię zachowanie Twojego dziecka, widzisz, że jego rozwój odbiega od rozwoju rówieśników.
Jeśli ma trudności w nauce, nie lubi rysować i ma problemy z pisaniem, czytaniem, problemy z koncentracją uwagi albo jest zbyt ruchliwe w stosunku do rówieśników. Nie mówi lub ma problemy z prawidłową wymową. Jeśli Twoje dzecko jest niepełnosprawne intelektualnie i potrzebuje wsparcia w rozwoju.

Nasi specjaliści będą służyli poradą oraz pomogą wybrać właściwą formę wspierania rozwoju i terapii dla dziecka.

W ramach "Drzwi otwartych" oferujemy diagnozę i pierwszą sesję treningową EEG-Biofeedback, umożliwiającą podjęcie przez dziecko i rodzica świadomej decyzji o uczestniczeniu w terapii.
W przypadku zaburzeń integracji sensorycznej u dziecka - oferujemy pierwszy etap diagnozy bezpłatnie. Terapeuci wyjaśnią również założenia oraz cele terapii.

Pedagog z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością intelektualną wskaże najbardziej efektywne metody pracy z dzieckiem, służy również wsparciem dla rodziców borykających się z niepełnosprawnością dziecka.

Spotkania prosimy umawiać telefonicznie: 502 52 46 26

We wtorki i piątki o godz. 19.00 odbywają się treningi karate dla dzieci i młodzieży. Zapraszamy na pokaz trenigu grupy zawodników reprezentujących stowarzyszenie sportowe YAMABUSHI na licznych ogólnopolskich zawodach Karate Shotokan. Zawodników prowadzi doświadczony trener - Andrzej Jankowski III dan karate shotokan.

 

Diagnoza i opiniowanie

Wczesne wspomaganie rozwoju

Rejestracja wizyt

         poniedziałek-piątek  

        godz. 08.00 - 18.00


       +48  502 52 46 26

    info@poradnia-senso.pl

Licznik odwiedzin

501767
DzisiajDzisiaj11
W tym tygodniuW tym tygodniu540
W tym miesiącuW tym miesiącu2657
WszystkieWszystkie501767

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 5 gości